Hakkımızda

Studio Necati Professional

Necati Apaydın

Studio Necati Ailesinin Kurucusu ve Emektarı.

Orhan Apaydın

Studio Necati Ailesinin Yöneticisi ve Fotoğrafçısı

Studio Necati 2021

Tarihin en eski şehirlerinde olan güzel ilimiz Amasya’da; bu yörenin, bu şehrin güzel insanlarının mutlu anlarını ölümsüz kılmak, onlara nesiller boyu, gelecek kuşaklara aktarabilecekleri doyumsuz hatıralar bırakmak adına, özverimizi adadığımız bu sektörde, onlarca yılı arkamıza bıraktık.

Negatif film döneminden, dijital devrime sektörde gerçekleşen onca radikal değişiklik, Studio Necati ailesinin gelişimine katkı sağladı. Fotoğrafçılığın gelişme alanlarına olan ilgi ve alakamız bizi canlı tuttu. Tüm yenilikçi teknikleri, cihazları ve tarzları dünya ile aynı anda müşterilerimizin hizmetine sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Sürekli değişen ve gelişen fotoğrafçılık kültürüyle birlikte bizler Necati Apaydın önderliğinde karadeniz bölgesinde ve Amasya ilinde uluslarası standartlar ve yenilikleri göz önünde bulundurup; ekipmanlarımızı sürekli güncel tutarak sizlere en kaliteli hizmeti sağlamayı hedefliyoruz.

Platomuz, stüdyomuz ve mobil ekibimizle düğün çekimleri, evlilik çekimleri, doğa çekimleri, kısa metraj filmler, video klipler, düğün klipleri gibi pek çok farklı alanda çekimlerinizi sağlarken uzman ekibimizle birlikte kurgu ve düzenleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.